Nyt on sinulla mahdollista antaa meille palautetta!

Jos asioit kotisivuillamme, käy täyttämässä asiakastyytyväisyyskysely painamalla tästä

Jos asioit verkkokaupassamme, käy täyttämässä asiakastyytyväisyyskysely painamalla tästä

 

 

Korja-Kumi Oy

Käyntiosoite

Rekkakatu 5, 33840 Tampere

Aukioloajat:

ma-pe 7.30 - 16.30

la-su suljettu

Postiosoite

PL 15, 33841 Tampere

Tilihakemus_Korja-KumiOy

Laskutusosoitteemme

Reklamaatiolomake

Eettiset periaatteet


Myynti


Arkisin 7.30 - 16.30

Huom. Palautuksista ja reklamaatioista ilmoitettava ennen mahdollista palautusta sähköpostitse reklamaatio@korjakumi.fi

Timo Rytkönen

Tekninen myynti

044 774 0811 timo.rytkonen@korjakumi.fi

Juha-Pekka Virkki

Tekninen myynti

044 774 0805 juha-pekka.virkki@korjakumi.fi

Hasse Halmetoja

Tekninen myynti

044 774 0803 hasse.halmetoja@korjakumi.fi

Hanna Lempola

Myynnin assistentti

044 774 0818 hanna.lempola@korjakumi.fi

Verkkokauppa

Verkkokauppa

03 2750 400 verkkokauppa@korjakumi.fi

Reklamaatio

Reklamaatiot / palautukset

reklamaatio@korjakumi.fi

Myyntiedustajat


VALMISTUS - kumitus, muottituotteet, muottivalmistus

Valmistuksessa toivomme saavamme mittapiirustuksen (dokumentin) tuotteesta tuotannon tarpeita, sekä muottivalmistusta varten.


SUUNNITTELU - muottituotteet, tuotekuvat, muottivalmistus

Muottivalmistusta ja -suunnittelua varten haluamme tuotteesta tarvittavat tiedot, jonka mukaan voimme lähteä suunnittelemaan muottipiirustuksia tehokkaammin asiakaslähtöisesti Vertex-ohjelmistolla. Muottisuunnittelussa siirrämme kustannukset asiakkaalle sovitusti. Tiedostot voimme ottaa vastaan seuraavissa muodoissa: VXM, STEP, SAT, (IGES)


LÄHETTÄMÖ - seurantakyselyt


Taloushallinto

Pekka Keränen

Toimitusjohtaja (ostot, myynti)

044 774 0810 pekka.keranen@korjakumi.fi

Santra Lepistö

Kirjanpito, palkkahallinto

044 774 0800 santra.lepisto@korjakumi.fi

Taloushallinto

Perintä, reskontrat

03 2750 400 taloushallinto@korjakumi.fi

Elina Haverinen

Laskutus, asiakasrekisteri

044 732 4972 elina.haverinen@korjakumi.fi

Anne-Mari Keränen

Hallinto- ja talouspäällikkö

041 453 4284 anne-mari.keranen@korjakumi.fi

Yhteydenotto­lomake

    Toivon yhteydenottoa ensisijaisesti*
    SähköpostitsePuhelimitse

    Rekisteriselosteen hyväksyminen*